Krok po kroku

Nie przegap zapisów!

6 Wirtualny Bieg po Oddech

Rejestracja

 1. Na stronie bieg.oddychaj.pl kliknij przycisk ZAPISZ SIĘ
 2. Zostaniesz przekierowany na techniczną stronę zapisów, tam podaj wszystkie potrzebne dane: imię, nazwisko, rok urodzenia, płeć, dokładny adres do który jest potrzebny do wysyłki pakietu, adres e-mail, wybierz opcję: bieg albo nordic walking.
 3. Zdecyduj czy chcesz zakupić pakiet STANDARD czy PREMIUM. Pakiet PREMIUM gwarantuje wyjątkową, techniczną koszulkę biegową, w wybranym rozmiarze.
 4. Wybierz sposób płatności.
 5. Po zatwierdzeniu opłaty startowej, na podany e-mail, otrzymasz numer startowy, który możesz wydrukować. Bieg z numerem startowym nie jest obowiązkowy.
 6. Pamiętaj! Jeśli opłacisz swój udział do 31 maja 2021 r., otrzymasz pakiet startowy jeszcze przed Twoim startem, po tym terminie pakiety będą wysyłane po zakończeniu biegu, tj. po 15 września 2021 r.
 7. Przygotuj się do startu w wybranym przez siebie dniu pomiędzy 19 marca a 29 sierpnia 2021 r. Pamiętaj, że Twoja trasa musi mieć dystans minimum 5 km, aby została zaliczona w klasyfikacji. Nie zapomnij również o nawodnieniu podczas biegu, a także włączonej aplikacji biegowej z gps bądź zegarkiem smartchwatch, który będzie dokumentować Twój wyjątkowy Bieg po oddech.
 8. Bądź bezpieczny! Sprawdź czy zaplanowana przez Ciebie trasa jest bezpieczna. Najlepiej wybierz miejsce o niskim natężeniu ruchu. Stosując się do aktualnych zaleceń izolacji, możesz stworzyć własną drużynę składającą się z Twojej najbliższej rodziny lub przyjaciół.
 9. Po przebiegnięciu/przejściu 5 km zrób zdjęcie/printscreena aplikacji biegowej, która rejestrowała Twój bieg w taki sposób, żeby była widoczna trasa, dystans i czas pokonania.
 10. Aby potwierdzić swój bieg wejdź na stronę www.bieg.oddychaj.pl i kliknij: „POTWIERDŹ SWÓJ BIEG”. Najlepiej zrób to od razu po ukończonym biegu, jednak nie później niż 29 sierpnia 2021 r.
  Zostaniesz przekierowany na techniczną stronę zapisów gdzie podasz swój indywidualny numer startowy i PIN, który otrzymałeś podczas rejestracji, czas przebiegnięcia, oraz załącz zdjęcie potwierdzające pokonanie dystansu 5 km z widoczną trasą i czasem.
 11. GRATULACJE! Właśnie pomogłeś chorym na mukowiscydozę w ich codziennym Biegu po Oddech! Dziękujemy.
 12. Na bieżąco możesz obserwować Twoje aktualne miejsce w klasyfikacji generalnej i wiekowej na stronie www.bieg.oddychaj.pl

DZIĘKUJEMY!

JESTEŚ WIELKI!