9. Bieg po Oddech

Krok po kroku

  1. Na stronie bieg.oddychaj.pl kliknij przycisk ZAPISZ SIĘ
  2. Zostaniesz przekierowany na techniczną stronę zapisów, tam podaj wszystkie potrzebne dane: imię, nazwisko, rok urodzenia, płeć, dokładny adres do który jest potrzebny do wysyłki pakietu, adres e-mail, wybierz opcję: bieg albo nordic walking.
  3. Zdecyduj czy chcesz zakupić pakiet STANDARD czy PREMIUM. Pakiet PREMIUM gwarantuje wyjątkową, techniczną koszulkę biegową, w wybranym rozmiarze.
  4. Na podany w zgłoszeniu adres e-mail otrzymasz potwierdzenie zgłoszenia na bieg oraz link do wprowadzenia swojego wyniku i pobrania numeru startowego, który możesz wydrukować. Bieg z numerem startowym nie jest obowiązkowy.
  5. Pamiętaj! Pakiety startowe 9. wirtualnego Biegu po Oddech wysyłamy raz w miesiącu. Jeżeli zgłosisz swój udział w biegu np. w kwietniu, swój pakiet otrzymasz już w maju.
  6. Przygotuj się do startu w wybranym przez siebie dniu pomiędzy 1 kwietnia a 30 września 2024 r. Pamiętaj, że Twoja trasa musi mieć dystans minimum 5 km, aby została zaliczona w klasyfikacji. Nie zapomnij również o nawodnieniu podczas biegu, a także włączonej aplikacji biegowej z gps bądź zegarkiem smartchwatch, który będzie dokumentować Twój wyjątkowy Bieg po oddech.
  7. Bądź bezpieczny! Sprawdź czy zaplanowana przez Ciebie trasa jest bezpieczna. Najlepiej wybierz miejsce o niskim natężeniu ruchu. Możesz stworzyć własną drużynę składającą się z Twojej najbliższej rodziny lub przyjaciół.
  8. Po przebiegnięciu/przejściu 5 km zrób zdjęcie/printscreena aplikacji biegowej, która rejestrowała Twój bieg w taki sposób, żeby była widoczna trasa, dystans i czas pokonania.
  9. Aby potwierdzić swój bieg otwórz swoją skrzynkę mailową i otwórz wiadomość, która otrzymałeś po rejestracji swojego zgłoszenia na bieg. Kliknij w link, który przekieruje Cię na stronę S-Time, a następnie uzupełnij brakujące dane”. Najlepiej zrób to od razu po ukończonym biegu, jednak nie później niż 30 września 2024 r.

GRATULACJE!

Właśnie pomogłeś chorym na mukowiscydozę w ich codziennym Biegu po Oddech! Dziękujemy.

Na bieżąco możesz obserwować Twoje aktualne miejsce w klasyfikacji generalnej i wiekowej na stronie bieg.oddychaj.pl

DZIĘKUJEMY!