Krok po kroku

Nie przegap zapisów!

7 Wirtualny Bieg po Oddech

 1. Na stronie bieg.oddychaj.pl kliknij przycisk ZAPISZ SIĘ
 2. Zostaniesz przekierowany na techniczną stronę zapisów, tam podaj wszystkie potrzebne dane: imię, nazwisko, rok urodzenia, płeć, dokładny adres do który jest potrzebny do wysyłki pakietu, adres e-mail, wybierz opcję: bieg albo nordic walking.
 3. Zdecyduj czy chcesz zakupić pakiet STANDARD czy PREMIUM. Pakiet PREMIUM gwarantuje wyjątkową, techniczną koszulkę biegową, w wybranym rozmiarze.
 4. Na podany w zgłoszeniu adres e-mail otrzymasz potwierdzenie zgłoszenia na bieg oraz link do wprowadzenia swojego wyniku i pobrania numeru startowego, który możesz wydrukować. Bieg z numerem startowym nie jest obowiązkowy.
 5. Pamiętaj! Jeśli opłacisz swój udział do 31 maja 2021 r., otrzymasz pakiet startowy jeszcze przed Twoim startem, po tym terminie pakiety będą wysyłane po zakończeniu biegu, tj. po 15 września 2022 r.
 6. Przygotuj się do startu w wybranym przez siebie dniu pomiędzy 1 kwietnia a 2 września 2022 r. Pamiętaj, że Twoja trasa musi mieć dystans minimum 5 km, aby została zaliczona w klasyfikacji. Nie zapomnij również o nawodnieniu podczas biegu, a także włączonej aplikacji biegowej z gps bądź zegarkiem smartchwatch, który będzie dokumentować Twój wyjątkowy Bieg po oddech.
 7. Bądź bezpieczny! Sprawdź czy zaplanowana przez Ciebie trasa jest bezpieczna. Najlepiej wybierz miejsce o niskim natężeniu ruchu. Stosując się do aktualnych zaleceń izolacji, możesz stworzyć własną drużynę składającą się z Twojej najbliższej rodziny lub przyjaciół.
 8. Po przebiegnięciu/przejściu 5 km zrób zdjęcie/printscreena aplikacji biegowej, która rejestrowała Twój bieg w taki sposób, żeby była widoczna trasa, dystans i czas pokonania.
 9. Aby potwierdzić swój bieg otwórz swoją skrzynkę mailową i otwórz wiadomość, która otrzymałeś po rejestracji swojego zgłoszenia na bieg. Kliknij w link, który przekieruje Cię na stronę S-Time, a następnie uzupełnij brakujące dane”. Najlepiej zrób to od razu po ukończonym biegu, jednak nie później niż 2 września 2022 r.
 10. GRATULACJE! Właśnie pomogłeś chorym na mukowiscydozę w ich codziennym Biegu po Oddech! Dziękujemy.
 11. Na bieżąco możesz obserwować Twoje aktualne miejsce w klasyfikacji generalnej i wiekowej na stronie bieg.oddychaj.pl

DZIĘKUJEMY!

JESTEŚ WIELKI!