9. Bieg po Oddech

7. Bieg po Oddech za nami!

Dziękujemy wspaniali biegacze za Waszą obecność i udział w 7. Biegu po Oddech. Tworzycie wyjątkową i niezapomnianą atmosferę, emocje jeszcze długo nie opadną! Dziękujemy, że jesteście razem z nami! Dziękujemy wszystkim obecnym w Zakopanem, jak również tym, którzy pobiegli wirtualnie. Do udziału w biegu w Zakopanem zgłosiło się 586 uczestników. W niedzielę wystartowało 510 zawodników, a 509 dobiegło na metę! Gratulacje!!!

W biegu wirtualnym zgłosiło się 649 zawodników, a 337 podało swój wynik. Dzięki Wam coraz więcej osób wie, że na odległość też można wziąć udział w tym wyjątkowym biegu i pomagać. Bardzo Wam dziękujemy.

Dziękujemy Pani Justynie Kowalczyk – Tekieli za obecność, bieg dedykowany chorym i coroczne wsparcie. Wiemy, że wielu zawodników startuje w biegu, by spróbować porównać swoje siły z najlepszą mistrzynią świata.

Dziękujemy Głównemu Sponsorowi biegu – Santander Consumer Bank, Złotym Sponsorom: Nosalowy Dwór Resort & Spa, Vertex Pharmacuticals, Fundacja Inter Cars, Sponsorowi Brązowemu Skarbiec TFI. Dzięki Wam mogliśmy ten bieg zorganizować.

Krzysztof Łobodziński – dziękujemy za Twoją dobrą energię. Jesteś najlepszym konferansjerem jakiego tylko mogliśmy sobie wymarzyć.

Dj Gustlik dziękujemy za Twoją ciężką i pełną mobilizacji pracę.

Mosir Zakopane na czele z Panem Leszkiem Behounkiem dziękujemy za trud włożony w wyznaczenie trasy, jej zabezpieczenie i pomocną dłoń przy organizacji tak dużej imprezy.

Dziękujemy wszystkim Patronom Honorowym, Patronom Medialnym, którzy informowali o biegu i zachęcali do udziału w biegu na łamach swoich stron, informatorów.

Dziękujemy Partnerom biegu za nagrody dla biegaczy, oraz wypasione pakiety startowe.

Dziękujemy Partnerom, którzy byli z nami w Parku i wspierali naszych zawodników swoją pracą. Dzięki Wam, mali i duzi mogli miło spędzić czas w Parku.

Dziękujemy wolontariuszom i obsłudze biegu, którzy dwoili się i troili, by biuro zawodów, trasa, scena i Park Miejski były dla Was gotowe.

Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli bieg swoją pracą, zakupem pakietu, cegiełką podczas kiermaszu.

Dziękujemy za Wasze wszystkie dobre słowa, wpisy w mediach społecznościowych, które bardzo nam pomagają. Dzięki Wam o biegu jest głośno, nie tylko przez media.

Dziękujemy, że jesteście! Dziękujemy, że biegniecie dla chorych na mukowiscydozę!

Polskie Towarzystwo Walki z Mukowiscydozą

Galeria zdjęć 7 Bieg po Oddech